Yardım
Ekin'in Fotoğrafları

Hakkında

ben 7 yaşındayken ilk köpeğimiz ailemize katıldı. hayvan sevgisini melek gibi bir goldenla tattım. 15,5 yıl birlikte büyüdükten sonra bize veda etti. Çok üzüldük ve bir daha böyle bir acıyı göze alamayacağımız için bir daha köpek bakmamaya karar verdik. Bu kararımız ailemizin yeni üyesiyle tanışana kadar yaklaşık 1 ay sürdü:) bebek bir king charles videosu attı annem ve aşık oldum. aramızda inanılmaz bir bağ var ama ben başka eve çıktığım için yeterince sık göremiyorum ve çok özlüyorum. Öyle zamanlarda cihangirde dolaşmaya çıkıp sokak köpeklerini seviyorum. Dostunuzu sizin yokluğunuzda mutlu etmek bana da çok keyif verecek. kendimden de kısaca bahsedeyim. İzmir doğumluyum, ilkokuldayken İstanbula yerleştik. Üniversitede önce Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliğine girdim. Orada 3 yıl geçirdikten sonra tıbba geçtim. Şimdi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde 5. sınıf öğrencisiyim, mutluyum keyfim yerinde:) Siyaseti takip ediyorum, eylemleri kaçırmamaya çalışıyorum:) gezi direnişimiz zamanı gözaltı tecrübem bile var:) dogayi ve hayvanlari cok seviyorum, savunmak icin elimden geleni yapıyorum.

Ekin'in Evi

Mesken şekli : Apartman dairesi
Host için oda : -
Bahçe : Yok
Başka pet : Yok
13 yaş altı çocuk : Yok
Sigara içimi : Evet
Ek bilgiler : cihangirde oturuyorum, evin yakınında mahallenin köpeklerinin gittiği park var. köpeğiniz dolaşırken sosyalleşme imkanı bulabilir. iyi anlaşamıyorsa da sakin sokaklarda dolaşırız.

Bakabileceği pet boyutları

Pet Boy 1
Pet Boy 2
Pet Boy 3

Bakabileceği petler

  • Köpek
  • Kedi
  • Kuş
  • Balık
  • Kemirgen
  • Kaplumbağa
  • Sürüngen
  • Çiçek
  • Diğer

Hizmetler ve Fiyatlar

Host evinde bakım75,00₺/gecelik

Evden alım/eve teslim yapabiliyor mu? 1 km'ye kadar
En fazla kaç pete bakabiliyor? 2 pet
Petin mamasını kim karşılıyor? Surfer
Köpeği ortalama kaç defa yürüyüşe çıkartıyor? 2 defa
Köpeği tuvalete çıkartma süresi ortalama nedir? 1 saat
Petler nerede uyur? Her yerde
Petin ortalama kaç saat yalnız kalma ihtimali var? 5 saat kadar

Köpek Gezdirme25,00₺/seferlik

Kaç km'ye kadar surfer'lara hizmet sağlıyor? 1 km'ye kadar
En fazla kaç köpek gezdirebilir? 2 köpek
Köpeği ortalama ne kadar süre gezdirir? 1 saat
Köpeği ortalama kaç kilometre gezdirir? 3 km

Ev ziyareti45,00₺/günlük

Kaç km'ye kadar surfer'lara hizmet sağlıyor? 1 km'ye kadar
En fazla kaç pete bakabilir? 5 pet ve üstü
Günde kaç defa ev ziyareti gerçekleştirir? 1 defa

Değerlendirme (1)

Elif

Elif - Surfer

10 Eylül 2019

Ekin tam bir köpek dostu, hem ilk iletişim sırasında hem de tanıştığımızda kıymetlimiz Kara’yı güvenle Ekin’e teslim edebileceğimizi hissettik, nitekim de öyle oldu. Gün içerisinde de Ekin bizimle haber ve fotoğraf paylaştı, iyi iletişim kurmak için Kara’nın alışkanlıklarını öğrendi. Tamamen güzel bir deneyimdi, Kara’yı Ekin’e yeniden güvenle teslim edebiliriz, sizin köpeğinize de en iyi şekilde bakacaktır, Ekin’i mutlaka tavsiye ederiz.

Ekin

Ekin - Host

11 Eylül 2019

Kara dünya tatlısı bir köpek. Uysal, söz dinliyor, oyuncu ve sevecen. Onunla geçirdiğim gün benim için de çok keyifli geçti. Diğer hostlar benden fırsat bulabilirlerse Kara’yla tanışma şansını kaçırmasınlar derim:) Elif’e de samimiyeti, güler yüzü ve yorumu için çok teşekkür ederim.

Rezervasyonda Bulun
Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım