Peki evcil hayvan bakıcısı nasıl olunabilir?

Hayat her zaman hepimize farklı imkânlar sunuyor... Çoğumuz maalesef ki her şeyden çok sevdiğimiz hatta ömrümüzü adamak istediğimiz o canlılarla iç içe olamıyoruz. Ama ne olursa olsun onlardan vazgeçmek hep imkânsız olmuştur. Sokak hayvanlarını besleriz, barınaklara gideriz, onlara yakın olabileceğimiz her yolu deneriz ama yine de yetmez.

 

Artık bu durumun önüne PetSurfer sayesinde geçileceğinizi biliyor muydunuz? Sizler de petsurfer.com üzerinden kendinize bir profil oluşturabilir ve evcil hayvan bakıcılığı yapabilirsiniz. PetSurfer’ın sunduğu 5 temel hizmet olan “Host Evinde Bakım, Surfer Evinde Bakım, Köpek Anaokulu, Köpek Gezdirme ve Ev Ziyareti” hizmetlerinden sizler için uygun olan servis türünde hizmet verebilir ve bu keyifli işten eğlenerek gelir elde edebilirsiniz.

 

Evcil hayvanlarımızın günlük tuvalet, beslenme ve oyun ihtiyaçları gibi ihtiyaçlarını karşılayıp onların yüzlerinde tatlı mı tatlı bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

 

Yapmanız gereken şey ise petsurfer.com üzerinden kendinize bir profil oluşturmak ve zorunlu alanları doldurmak olacaktır. Sonrasında ise profilinizi istediğiniz gibi optimize edecek ve gelen rezervasyonlara cevap verebileceksiniz.