Yardım

PetSurfer rezervasyonlarınız AXA Sigorta ile güvence altında!


PetSurfer’da güven ve güvenlik her şeyden önce gelir.


Bu anlamda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğimiz Sigorta modeli ile hizmet süresi ve hizmetten sonraki 1 hafta boyunca Petsurfer’ın AXA Sigortası ile güvende olursunuz!


AXA Sigorta Detayları »
PetSurfer

Kedi, köpek ve diğer evcil hayvanların için güvenle en uygun bakıcıyı hemen bul!

Host Ara

Ücretsiz kaydol ve kendine uygun evcil hayvan bakıcılarını ara

Ödeme Yap

Belirlediğin adaylar ile Petsurfer üzerinden iletişime geçip, uygunluğuna emin ol

Eğlen

Rezervasyon için iyzico güvenli ödeme havuzuna ödemeni yolla

Eğlen

Evcil hayvanın mutlu şekilde eve döndüğünde, iyzico’dan bakıcıya senin onayınla ödemen transfer edilsin


Daha fazla bilgi için seni şöyle alalım.


PetSurfer Nedir?

Evcil hayvan sahipleriyle, evcil hayvan bakıcılarını buluşturan, Türkiye’nin evcil hayvan platformudur. Evcil hayvan sahipleri, kendilerine yakın, uygun ve güvenilir evcil hayvan bakıcılarını tespit edip, hizmet bedeli ödeyerek, evcil hayvanlarını gönül rahatlığıyla emanet ederler.

Surfer Kimdir?

Evcil hayvanına bakıcısı arayan evcil hayvan sahipleridir. Ecvil hayvan sahipleri, alacakları hizmetler doğrultusunda çevresindeki en yakın bakıcıları listeler, kendisi için en uygun bakıcıyla anlaşır, ödemesini güvenle gerçekleştirir ve evcil hayvan bakım hizmeti alır.

Host Kimdir?

Evcil hayvan sevgisiyle dolup taşan, bu sevgiyi evcil hayvanınızla paylaşmaya can atan güvenilir, deneyimli, evcil hayvan bakıcılarıdır. Aynı zamanda bu bakıcılar keyif alarak yaptığı bu işten de gelir elde ederler.

Can dostunuzu güvenilir bir sistemle deneyimli bir bakıcımızla buluşturmak için tüm gerekli çalışmayı biz yaptık. Size yalnızca uygun bakıcı seçimini yapmak kaldı

TC Kimlik Doğrulama

TC Kimlik Doğrulama

Bakıcıların hepsinin TC kimlik numarasını alıyor, Mernis ile doğrulamasını yapıyoruz. Doğrulamasını yapamadığımız bakıcıları sisteme dahil etmiyoruz.

Sabıka ve İkametgah Doğrulama

Sabıka ve İkametgah Doğrulama

Güvenli bir bakıcı ağı için, cep telefonu doğrulanmış bakıcılara gri, kimlik doğrulaması yapan bakıcılara mavi, sabıka ve ikametgah doğrulaması yapılan bakıcılara yeşil tik veriyoruz.

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme Puanı

Gerçekleşmiş rezervasyonlar ile ilgili değerlendirme ve yorumları eksiksiz ve açık şekilde kayıtlı kullanıcılar ile paylaşıyoruz.

PetSurfer
İletişim ve Anlaşma

İletişim ve Anlaşma

Her rezervasyonun kullanıcılarımız için tatmin edici olması için, kullanıcıların ön görüşme yapmalarını sağlayacak altyapıyı sağlıyoruz ve teşvik ediyoruz. Verilecek hizmet kalitesini, lokasyonu, kapsamını sistem içinde yapılan yazışmalarda kayıt ve garanti altına alıyoruz

İyzico Ödeme Garantisi

İyzico Ödeme Garantisi

Hizmet ücreti iyzico sisteminde depolanır. Bakıcı hizmet memnuniyeti teyidinden sonra, Petsurfer mudahalesi olmadan iyzico tarafından güvenle aktarılır.

Basında PetSurfer ile ilgili çıkan haberleri derledik.

Cnn Türk


Fox


Haber Global


Sağladıkları destekten dolayı kendilerine de teşekkür ediyoruz.

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım