Yardım

HAKKIMIZDA

Öncelikle “Bizler Kimiz?” sorusuna yanıt verelim. Bizler hayvanseverleriz…

Biliyoruz ki birlikte yaşadığımız canlılar, evcil dostlarımız ve hatta çiçeklerimiz bizlerin birer parçasıdır. Onlardan kolay kolay ayrılamayız, onlar olmadan yapamayız. Her zaman gittiğimiz yerde bizimle olmalarını isteriz. Adeta evlatlarımız gibidir onlar.

Fakat bazen planlar değişir ve can dostlarımızı yanımızda götüremeyeceğimiz ya da onlarla ilgilenemeyeceğimiz zamanlar olur. Böyle zamanlarda onların yanında her zaman güveneceğimiz, onlarla ilgilenebilecek birilerinin olmasını isteriz.

İşte bu noktada Petsurfer hayatımıza girer. Bizler Petsurfer’ın kuruluşunda, evcil hayvan sahiplerine destek olurken, can dostlarımızla sevgi dolu vakit geçirip onlara yuvalarını aratmayacak hayvan severlere de gelir kapısı açmak istedik.

Petsurfer’da rezervasyon yaptırarak evcil dostlarımızın sahipleri (surfer’lar), hayvan sevgisiyle dolup taşan, bu sevgiyi minik canlarla paylaşmaya can atan güvenilir bakıcılara (host’lara) belirli bir süre ile emanet ederler. Bu sırada bakıcılar da keyif alarak yaptıkları bu işten gelir elde ederler.

Bunların yanında PetSurfer’ın tüm hayvanseverlerin yararlanabileceği sahiplendirme, sütanne/sütyavru, kayıp/buldum ilanları ile blog/forumu da bulunmaktadır. Kısacası PetSurfer, can dostlarımız için sunduğu hizmetlerle karşılayabileceği Türkiye'nin yeni nesil pet platformudur.

Ne de olsa, petim mutluysa mutluyum…

Sevgiler
PetSurfer Ailesi

VİZYONUMUZ

Dünyadaki tüm minik dost sahiplerine, minik dost bakıcılarına ve minik dostlarımıza fayda sağlayacak sevgi dolu bir düzen oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Evcil dostlarımızın sahipleri ile sevgi dolu, güvenilir pet bakıcılarını buluşturarak mutlu tablolar oluşturmak.

TAKIM


Burak Yağcıoğlu

Burak Yağcıoğlu

Yönetici Ortak
Gökçe Yağcıoğlu

Gökçe Yağcıoğlu

Yönetici Ortak
Cenk Sözen

Cenk Sözen

Yazılım
Bilge Gül Koç

Bilge Gül Koç

Yazılım
Selin

Selin

Süreç Yönetimi
Çağrı Afacan

Çağrı Afacan

Hukuk
Merve

Merve

Müşteri İlişkileri
Sertaç

Sertaç

Müşteri İlişkileri
Yusuf

Yusuf

Motivasyon Koçu

DANIŞMANLARIMIZ


Veteriner Hekim Ülfet Erdoğan

Veteriner Hekim Ülfet Erdoğan

Gizem Akdaş

Gizem Akdaş

Umut Kaymaz

Umut Kaymaz

Kiraz

Kiraz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım