Evcil Hayvan Bakıcısı Olmak İçin Ne yapılabilir?

You are currently viewing Evcil Hayvan Bakıcısı Olmak İçin Ne yapılabilir?

Peki evcil hayvan bakıcısı nasıl olunabilir?

Hayat her zaman hepimize farklı imkânlar sunuyor… Çoğumuz maalesef ki her şeyden çok sevdiğimiz hatta ömrümüzü adamak istediğimiz o canlılarla iç içe olamıyoruz. Ama ne olursa olsun onlardan vazgeçmek hep imkânsız olmuştur. Sokak hayvanlarını besleriz, barınaklara gideriz, onlara yakın olabileceğimiz her yolu deneriz ama yine de yetmez.

Artık bu durumun önüne PetSurfer sayesinde geçileceğinizi biliyor muydunuz? Sizler de petsurfer.com üzerinden kendinize bir profil oluşturabilir ve evcil hayvan bakıcılığı yapabilirsiniz. PetSurfer’ın sunduğu 5 temel hizmet olan “Host Evinde Bakım, Surfer Evinde Bakım, Köpek Anaokulu, Köpek Gezdirme ve Ev Ziyareti” hizmetlerinden sizler için uygun olan servis türünde hizmet verebilir ve bu keyifli işten eğlenerek gelir elde edebilirsiniz.

Evcil hayvanlarımızın günlük tuvalet, beslenme ve oyun ihtiyaçları gibi ihtiyaçlarını karşılayıp onların yüzlerinde tatlı mı tatlı bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey ise petsurfer.com üzerinden kendinize bir profil oluşturmak ve zorunlu alanları doldurmak olacaktır. Sonrasında ise profilinizi istediğiniz gibi optimize edecek ve gelen rezervasyonlara cevap verebileceksiniz.


Köpek gezdirme hizmeti nasıl verilebilir?

Eğer köpek sahibiyseniz en temel ihtiyaçlarınızdan birisinin köpek gezdirme aktivitesi olduğunu biliyorsunuz. Evcil hayvanlarımızın günde minimum 2-3 kez gezdirilmesi onların sağlığı ve psikoloji açısından gerekli olan bir aktivitedir. Biliyoruz ki hiçbir evcil hayvan sahibi de onlara hapis hayatı gibi ortam sunmak ve gün boyu evin içinde hareketsiz kalmalarını istemez.

Fakat bu aktiviteye vakit bulmak bazı durumlarda oldukça zor olabiliyor. Diğer yandan ise biz hayvanseverler için onlarla geçirilen her vakit dünyanın en güzel anları niteliğindedir. Bu sayede para kazanabilmekten daha cazip ne olabilir diye düşünüyorsanız köpek gezdirme işi tam da size göredir.

Hayvan sevginizi en iyi gösterebileceğiniz profili oluşturduktan sonra hangi günlerde bu işi yapabileceğinize karar verebilir ve kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Daha sonra vereceğiniz hizmetleri ve detayları belirledikten sonra buna uygun fiyatı belirleyebilirsiniz.

Sizlere gelen rezervasyonlarda evcil hayvan sahipleriyle tanışıp gerekli bilgileri onlardan alarak, belirlediğiniz gün ve saatlerde minik dostlarımızı gezdirerek gelir elde edebilirsiniz.

Köpek gezdirme hizmeti ile hem sevdiğiniz işi yapmış hem de bu işten gelir elde etmiş olursunuz.

Ben bir köpek gezdiricisiyim, köpek gezdirme işi tam da benlik diyorsanız yine petsurfer.com üzerinden üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.


Köpek anaokulu hizmeti nasıl verebilirim?

Öncelikle “Köpek Anaokulu hizmeti nedir?” bu konuya açıklık getirelim. Beyaz yakalılar için düşünülmüş bir servis olan köpek anaokulu servisi, sabahın erken saatlerinde dostumuz köpek bakıcısına misafir olur, akşam saatlerinde evlerine geri dönerler.

Bu süre zarfında köpek bakıcısı, dostumuzun mamasını suyunu verir ve onunla gün içerisinde yürüyüşler yapar. Keyifli bir gün geçirdikten sonra da evine mutlu bir şekilde geri döner. Bu sayede evcil hayvan sahiplerinin akılları çocuklarında kalmamış olur ve gün içerisinde onlarla ilgilenecek sevgi dolu köpek bakıcılarından hizmet almış olurlar.

Köpek Anaokulu için profilini oluşturmadıysan seni hemen anasayfa üzerinden kaydını oluşturabilirsin. 🙂 


Ev ziyareti hizmeti nasıl verebilirim?

Gelelim ev ziyareti hizmetine… Daha çok kediler için düşünüşmüş olan bu servis, gün içerisinde evcil hayvan sahibinin evinde uğrayarak kedi dostumuzun mamasının suyunun tazelenmesi ve kumunun yenilenmesi anlamına gelir. Kedi bakıcısının günde birkaç defa kedi dostlarımızın bulunduğu evi ziyaret ederek verdikleri hizmet türüdür.

Bazı kedilerimiz de vardır ki “sadece mamam, suyum önümde olsun, kumum temiz olsun yeter” demez, kendileriyle de ilgilenilsin ister.

Ben kedi insanıyım, bu hizmet tam da bana göre, kedi bakıcılığı yapabilirim diyenlerdenseniz petsurfer.com üzerinden hemen profilinizi oluşturun ve hemen kedi bakıcılığı hizmeti vermeye başlayın. 🙂


Evcil hayvan bakıcılığı hizmeti nasıl alabilirim?

Evcil hayvan sahibi olmanın belki de en zor tarafı, bazen istemeden de olsa onlardan ayrı kalmak zorunda olmamızdır. Tatiller, geziler, yoğun iş hayatı, bayram ziyaretleri vs. derken onları her gittiğimiz yere götürmemiz mümkün olmuyor, bu durum onlar için de sakıncalı olabiliyor.

PetSurfer.com bu gibi durumlarda evcil hayvan sahiplerinin sıkıntılarına çözüm üreterek sana özgürlük petine ise mutluluk sağlıyor. Evcil hayvan bakıcısı bul’u tıklayarak kendi lokalizasyonunuzdaki evcil hayvan bakıcılarını listeleyebilir, sizin için en uygun bakıcıya rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Güzel günler dileğiyle… 🙂


Surfer evinde bakım hizmeti nasıl verebilirim?

Her şeyden önce petsurfer.com’da üyeliğimizi oluşturmuş ve gerekli zorunlu alanları doldurmuştuk. Surfer evinde bakım yani evcil hayvan sahibinin evinde konaklamalı kalarak verilen evcil hayvan bakıcılığı hizmetidir surfer evinde bakım.

Şayet evde kedi varsa kedi dostumuzun mamasının, suyunun verilmesi ve kumunun temizlenmesidir. Köpek dostlarımız için de yine mamasının suyunun verilmesi, gün içerisinde oyun oynanması ve yürüyüşe çıkarılması anlamına gelir.


Host evinde bakım hizmeti nasıl verebilirim?

Öncelikle yapmanız gereken şey petsurfer.com üzerinden kendinize bir profil oluşturmak olacaktır. Sonrasında ise “Hangisisin?” adımında “Host”u, yani evcil hayvan bakıcısını işaretlemeniz gerekecek ve bunun için profilinizdeki zorunlu alanları doldurmanız ve vereceğiniz hizmetlerin detaylarını belirlemeniz gerekecektir. Sonrasında ise sizler de evcil hayvan bakıcılığı yaparak sevdiğiniz bu işten gelir elde etmeye başlayacaksınız.

Peki nedir bu host evinde bakım? Evcil hayvan sahiplerinin petlerini kendi evinizde konaklamalı olarak misafir etme ve onlarla ilgilenme durumudur. Kedi, köpek ve diğer evcil hayvanlar için düşünülmüş olan bu hizmet türü için siz de buraya tıklayarak hemen kaydolabilir ve evcil hayvan bakıcılığı yapabilirsiniz.

Bu yazıda 2 yorum var

  1. Share video: Share Krystal at LatexPussyCats Added by 1257
    days Runtime: 06:02 Website: Categories: Bdsm Blonde
    Blowjob Fetish Fingering Hd Teen Comments (1) View Comments MakaTakyn69 1187 days ago hd
    08:00 83% Nice tight teen Some of hd 08:00 100% Spank me
    Our Business Is.

Bir cevap yazın