PetSurfer yeni Yardım

CAVALİER/TOY POODLE SAHİPLENMEK İSTİYORUM :)

Merhaba , ben tek yaşıyorum öğrenciyim ve bir köpeğim olsun istiyorum ama onu bir ticari unsur olarak gören ve satışa sunan birinden almayı içim el vermiyor . Bu yüzden bakıma muhtaç veya sahip aranan bir köpek olsun istiyorum . Toy poodle veya cavalier bakmak istiyorum. Eğer ilgilenen olursa ona çok iyi bakacağımdan şüphesi olmadan benimle iletişime geçebilir. 

Canan

Merhaba,bizim bir köpeğimiz vardı ama malesef hastalandı ve onu kaybettik.Yerini tutabilecek evladımız olacak yeni bir cana ihtiyacımız var.Belki o zaman acımız dinecek.Öğretmenim ve 45 yaşından sonra çocuklarım sayesinde bu güzel duyguyu yaşadım.

1 ay önce

Selin

Merhaba çok uzun zamandır köpek sahiplenmek istiyorum bir canın parayla satılmasına tamamen karşıyım daha önce köpek besledim kalbinde sıkıntı vardı müdahalelere rağmen maalesef kurtulamadı ilgilenirseniz lütfen iletişime geçiniz çok iyi bakacağım

4 hafta önce

*Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.
İlan favorilerinden çıkartıldı.
İlan favorilerine eklendi.
İlan favorilerinden çıkartıldı.
Görsel çok büyük. Başka bir tane deneyebilir misin?
Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım