PetSurfer yeni Yardım

Yavru french bulldog köpeğimize sıcak bir yuva

Fransız bulldog 70 günlük siyah renkte erkek. Yavru olduğu için enerjisini evde atabiliyor günde bir kez dışarı çıkarmamız yeterli oluyor. Oyun oynamayı çok seviyor özellikle kedilerle çok iyi anlaşıyor. Evde başka evcil hayvanlarınız ve küçük yaşta çocuğuz varsa iyi anlaşır. Evde belirlediğiniz alana tuvaletini yapar. Günde iki kez dışarı çıkarma fırsatınız olursa dışarıya tuvaletini yapar eve yapmaz. Isırma huyu yok. "evet" "hayır" "yapma" gibi komutlarınıza uyar. Apartman köpeği, havlama huyu yok. Haftada bir kez tüylerini tararsanız tüy dökmez. İç ve dış paratiz aşıları yapıldı. Orjinal ırk ve sağlık karnesi var. Sıcak bir yuva ve onunla ilgilenebilecek bir sahip arıyor. Çok oyuncu inatçı olmayan uslu bir köpek. Benimle iletişime geçtiğiniz taktirde kendisine ait çitini, yatağını, taşıma çantasını, altı aylık mamasını, tüy tarağını, şampuanını, oyuncaklarını, kıyafetlerini, mama kaplarını, tasmasını, pati temizleme kabını ve vitaminlerini de sahiplenen kişiye göndereceğim. 

Önceki yorumları gör
+1
Kübra

Kübra

Sahiplenmek istiyorum.Gönderim yapıyor musunuz

2 gün önce

Erdinç

Erdinç

Merhaba mail de atttım size sahiplenmek istiyorum 05304017937

2 gün önce

Bilge

Merhaba sahiplenebilirim.

2 gün önce

Betül

Betül

Merhaba sahiplenmek istiyoruz. Önceden Golden vardı bizde. Eğer hala duruyorsa lütfen iletişime geçer misiniz ? 0537 238 3043 Ben de Mersinliyim. Dönüş yaparsanız çok seviniriz..

6 saat önce

Çağlagül

Çağlagül

Merhabalar , 2 kedim ve 1 köpeğim var. Ve aileme bir evlat daha edinmek istiyorum.

az önce

*Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.
İlan favorilerinden çıkartıldı.
İlan favorilerine eklendi.
İlan favorilerinden çıkartıldı.
Görsel çok büyük. Başka bir tane deneyebilir misin?
Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım