Yardım

Labrador Dişi SASHA

Güzel kızım Sasha 3 aylıktan buyana evimde bana arkadaşlık ediyor. Birlikte olduğumuz günden beri çok güzel zamanlar geçirdik ancak yurt dışına çıkmam sebebiyle ona yeni bir yuva bulmam gerekiyor. Sashayla anlaşmak için onunla konuşmanız yeterli. Sasha "hadi, yerine, otur, gel, yavaş, bekle" gibi komutları çok iyi biliyor. Markete girip çıktığımda hala marketin önünde olması için " beni bekle kızım" demem yeterli. Tabii Sasha'nında yaramazlıkları oluyor bu yaramazlıklarıyla onu kabul edecek bir yuva arıyorum. Yaramazlık dediysem eşyalarınıza zarar vermek gibi değil. Evde uslu, evinizin bahçesine uyum sağlayabilecek bir dost. Ancak, enerjisi sizi yorabilir. Sasha gerçekten enerjisi yüksek bir dost. 

Gerçekten hayvan sahiplenmek isteyen birisi değil, kendisine dost isteyen birisi olsun. 

Sashayı sahiplendirmek istemem ondan elimi kolumu çekeceğim anlamına gelmiyor. Zaman zaman sizden Sasha'nın fotoğraflarını isteyebilir ve durumunu sormak isterim. 

*Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.
İlan favorilerinden çıkartıldı.
İlan favorilerine eklendi.
İlan favorilerinden çıkartıldı.
Görsel çok büyük. Başka bir tane deneyebilir misin?
Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım