PetSurfer yeni Yardım

Kedilerimiz Çiğ ve Köfte'ye evimizi ziyaret ederek bakacak hayvansever arıyoruz

Merhaba! Henüz tarihlerimiz netleşmedi ama Aralık ayında yaklaşık 1 aylık bir seyahatimiz olacak. 2 ya da 3 günde bir evimizi ziyaret edip, kedilerimiz Çiğ ve Köfte'ye bakacak bir hayvansever arıyoruz. Her ziyarette su ve mamalarının yenilenmesi, tuvaletlerinin kürenmesi ve tabii ki bolca okşanmalarını rica ediyoruz! Tekrar doldurmadan önce su ve mama kaplarının yıkanması gerekiyor. Sularına her seferinde yarım C vitamini tableti ezip karıştırıyoruz. Bunun dışında aynı zamanda bitkisever olduğumuz için içerdeki 8 tane bitkimizin sulanması da bizi çok mutlu eder. Teklifinizi bunu göz önünde teklif verebilirsiniz. Evimizin kapılarını size açacağımız için kimlik bilgilerinizi bizle paylaşmanızı rica edeceğiz. Ayrıntılar için görüşebiliriz. Teşekkürler!

Pet(ler)

Çiğ

Çiğ

Kedi | Çiğ - Tekir - 7 yaş - Erkek

Boyut Küçük boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı? Gözleri yaşarıp akabiliyor. Bu yüzden sık sık yüz temizleme pamuğu üzerine Crystalin sprey sıkıp göz çevresini temizliyoruz.
Aşıları Tüm aşıları tam.
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Okşanmaktan ve kucağa alınmaktan inanılmaz hoşlanıyor. Sabaha kadar okşanabilir. Çok uysal ve tatlış.
Ayrıca belirtilenler
Köfte

Köfte

Kedi | Köfte - Sarman - 8 yaş - Erkek

Boyut Küçük boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı?
Aşıları Tüm aşıları tam.
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Okşanmaktan inanılmaz hoşlanıyor. Yüz çevresi favorisi. Kucağa alınmaya bayılmıyor, ama en fazla inmeye çalışıyor. Çok uysal ve tatlış.
Ayrıca belirtilenler

Surfer her gün petinin durumuyla ilgili fotoğraf/video almak istiyor.

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım