Yardım

Paşa'ya bakmama düzenli olarak destek olacak birini arıyorum.

Freelance çalışıyordum fakat artık düzenli bir işte çalışacağım. Bu nedenle oğlum Paşa'ya bakmama düzenli olarak yardım edecek birine ihtiyacım var. Tuvalet eğitimi küçük kazalar haricinde tamam. Ancak henüz evde yalnız kalamıyor ve yürürken çekiştirme ve dişleri kaşındığında ufak ufak ısırma gibi huyları var. Kesinlikle şiddet görmedi, eğitimine de destek olacak; O'nu çok seveceğinden emin olacağım bir destek arıyorum. Fiyatta anlaşabilirsek düzenli çalışmayı planlıyorum. Ayrıca evde yalnız kalmaya başladığında sadece gezdirme hizmetine de çevirebilirim. Benim evimde veya lokasyona bağlı olarak host'un evinde olabilir o sorun değil.

Pet(ler)

Paşa

Paşa

Köpek | Paşa - Cocker Spaniel - 0 yaş - Erkek

Boyut Orta boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Hayır
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı?
Aşıları Tüm aşıları tamam
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Benden ayrı kalamıyor henüz, dişleri kaşındığı için de ufak bir ısırma sorunumuz var. Bunun dışında türünün özelliği olarak biraz heyecanlı ancak uyumlu ve eğlenceli bir köpektir. Oyun oynamaktan ve kendini sevdirmekten hiç sıkılmaz.
Ayrıca belirtilenler

Surfer her gün petinin durumuyla ilgili fotoğraf/video almak istiyor.

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım