Yardım

Köpek gezdirme/2

Bugün açtığım talebim sistemsel bir sorun nedeni ile silinmiş ve gelen cevapları görmem mümkün olmadı sadece *****üzerinden cevap aldığımı görebiliyorum. İlgili kişiler yeniden bir talep oluşturmamı söyledi o ****den üzülerek yeniden bir talep oluşturup cevaplarınızı bekleyeceğim. Bir önceki talep de de belirttiğim gibi haftanın 3 günü Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri köpeğimi bir saat süre ile gezdirecek bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Öncelikli hedefim koşullar el verdiği sürece bunun düzenli olması. Dolayısı ile iletişimimiz verimli olduğu sürece saat ve günleri düzenlemede esneklik sağlayabiliriz. Şimdilik sabah saat 9 ila 12 arasındaki bir saat Kaşık için uygun olacaktır. Bu hafta perşembe günü itibari ile başlayabilir ya da sonraki bir zamana da öteleyebiliriz. Talep detayı istediği için perşembe 10-11 arasında belirtiyorum şimdilik. Umarım iletişim kurabiliriz, görüşmek dileğiyle

Pet(ler)

KaşIk

KaşIk

Köpek | KaşIk - Beagle - 3 yaş - Dişi

Boyut Orta boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler Kedi
Alerjisi var mı?
Aşıları
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı
Ayrıca belirtilenler Tasmasız gezdirmesi çok mümkün olmayan bir köpek. Biraz obur olması dolayısı ile her şeyi yemek isteyebiliyor gezerken. Onun dışında insan ve köpeklerle sorunları yok sadece kaçan kedileri kovalamayı sever.

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım