Yardım

Kedime bir hafta- on günlük bakıcı arıyorum

15-16 eylül tarihinden başlayarak bir hafta- on gün için kedime şefkatli bir bakıcı arıyorum. Neredeyse ilk defa evinin dışında kalacak ve çok yabancı seçer. Bir yaşında ve KISIRLAŞTIRILMAMIŞTIR. Tarihler birkaç güne netleştirilecektir.

Pet(ler)

Kopat

Kopat

Kedi | Kopat - Sokak Kedisi - 1 yaş - Erkek

Boyut Orta boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Hayır
Anlaşamadığı petler Köpek, Kedi, Kuş, Diğer
Alerjisi var mı? Bildiğimiz yok
Aşıları Tüm aşıları tam
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Bizim dışımızda herkesi yabancı kabul eder. Dışarıda çok korkuyor, dışarıdaki kedilerden de korkuyor. Diğer hayvanlarla karşılaşmadığı için reaksiyonunu bilmiyorum. Kucağa alınmaktan hoşlanmaz, kendi istediğinde gelir. Kapıları normal insan hızında açabilir, saatlerce at-getir oynayabilir, kovalamaca oynamayı da sever. Maması dışında pek bir şey yemez.
Ayrıca belirtilenler Bizim dışımızda herkesi yabancı seçer, dış mekandan korkar, ama host gözetiminde çıkartılabilir. Diğer kedilerden genelde korkar. KISIRLAŞTIRILMAMIŞTIR

Surfer her gün petinin durumuyla ilgili fotoğraf/video almak istiyor.

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım