Yardım

Bal ve Rodeo için Bakıcı Arıyorum

28 Temmuz 2024 Pazar ve 30 Ağustos 2024 Cuma tarihleri arasında yurt dışında olacağım için, 2 köpeğime 1 aylık süre için Host evinde bakım hizmeti almak istiyorum.

Pet(ler)

Bal

Bal

Köpek | Bal - Golden Retriever - 4 yaş - Dişi

Boyut Büyük boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı?
Aşıları Tüm aşıları tam
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Tüm hayvanlarla ve insanlarla çok iyi anlaşır. Kedi ya da köpeklere saldırmaz, söz dinler ve çok usludur. Tuvalete gitmek istemediği sürece evde asla rahatsız etmez kendi halinde takılır. Uzun yürüyüşler yapmayı çimlerde gezmeyi çok sever. Büyük beyaz ödül kemiklerine ve onun için özel yaptırdığım kurabiye mamalara bayılıyor.
Ayrıca belirtilenler
Rodeo

Rodeo

Köpek | Rodeo - Golden Retriever - 0 yaş - Dişi

Boyut Orta boy
Tuvalet eğitimi Yok
Kısırlaştırıldı mı? Hayır
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı?
Aşıları Aşıları tam
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Henüz bebek olduğu için evde çiş pedine tuvaletini yapar. Her türlü oyuna bayılır, günün her saati oyun oynamaya açıktır. Yorulduktan sonra kendi gider uyku moduna geçer. Evdeki terlikler kaybolduğunda suçlusu genelde kendisi oluyor terlik çalıp oynamaya bayılıyor. Ödül kemiklerini çok sever ve paylaşmak istemez. Henüz dışarı çıkmaya alışık olmadığı için dışarıda korkar.
Ayrıca belirtilenler

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım