PetSurfer yeni Yardım

Oğluşuma bakıcı arıyorum

Belirtilen tarihler arasında köpeğime bakıcı arıyorum. Leon sevgi dolu, hareketli ve etrafında sürekli insanların olmasını istiyen bir köpek. Dişi köpeklerle (genelde) anlaşıyor ancak kedilerle arası pek yok. Kalp hastası olduğu için günlük kullandığı hapları var. Onların aksatılmadan verilmesi lazım. Hastalığı normal yaşamını engellemiyor ancak bu ****den yürüyüşlerimizi sık ve kısa tutuyoruz. Basamak indirip çıkarmıyoruz, yani çok fazla yormamaya çalışıyoruz. Kendi özel maması var, onu da temin edeceğim. Tercihen evde başka pet olmayan bir ev olması ve bol bol uyuyabileceği bir ortam olması güzel olurdu. İlaçları sık idrara çıkmasına neden olduğu için kısa süreli olarak günde 3-4 kez çişe indiriyoruz. Bu ****den bahçeli bir evde daha rahat eder. Özgürlüğüne çok düşkün olduğu için kafasına göre gezintiye çıkmışlığı oldu birkac kez, o ****den tasmasız dolaştırmıyoruz.

Pet(ler)

Leon

Leon

Köpek | Leon - daschund (sosis) - 11 yaş - Erkek

Boyut Orta boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler Kedi
Alerjisi var mı? Köpeğim kalp hastası olduğu için düzenli kullandığı ilaçları var. Hastalığı günlük yaşamını etkilemiyor ancak erken yorulduğu için uzun yürüyüşlere çıkarmıyorum.
Aşıları
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı
Ayrıca belirtilenler

Surfer her gün petinin durumuyla ilgili fotoğraf/video almak istiyor.

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım