Yardım

2 yaşında kısırlaştırılmış dişi kedime 2 aylık geçici ev arıyorum.

Eylül ve ekim aylarında kedim Venus için yuva arıyorum. Evde başka pet olmaması ve kedi bakımı hakkında deneyim sahibi olunması tercih sebebi olacaktır. Kedim 2 yaşında, kısırlaştırılmış ve bütün aşıları tamdır. Her sabah uyandığımda ve her akşam işten döndüğümde beni gurgurlayarak sevinçle karşılar. Konuşkandır, ben evde yokken ne oldu bitti anlatır. Oyun oynamayı çok sever. Favori oyuncağı Haribo ayıcığını fırlatırsanız geri getirir. Aynı zamanda toplarla ve oltayla oynamayı da çok sever. Oyun oynamak ve yemek yemek dışında uykucudur. En çok birilerinin kucağında uyumayı sever. Evdeki misafirlere bile hemen alışır ve kucaklarında uyumak ister. Misafir olacağı eve neşe ve mutluluk getireceğine eminim.

Pet(ler)

Venus

Venus

Kedi | Venus - Hibrit - 2 yaş - Dişi

Boyut Küçük boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı?
Aşıları Bütün aşıları tam. Karnesini paylaşabilirim.
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Oyun oynamaktan, okşanmaktan, birlikte uzanmaktan, pencereden kuşları izlemekten, balkonda güneşlenmekten, taranmaktan, ufak kolilerin içine girip uyumaktan, kışın petek üstünde uyuklamaktan hoşlanır. Kutusuna sokulmaktan ve tırnaklarının kesilmesinden hiç hoşlanmaz. Evde uçuşan sinek, böcek veya karınca varsa peşine düşer. Bazen ev içindeki bitkileri yemeye çalışabilir.
Ayrıca belirtilenler Balkon gibi yerlerde veya pencereler açıkken tek başına bırakılmamasına dikkat edilmeli. Macerasever bir kedidir. Sürekli yeni şeyler keşfetme eğilimdedir. Siz farketmeden evden kaçmış olabilir. Eğer etrafta bir bitki varsa mutlaka ısırır tadına baka

Surfer her gün petinin durumuyla ilgili fotoğraf/video almak istiyor.

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç