PetSurfer yeni Yardım

2 kedime bakıcı ve oyun arkadaşı arıyorum

Uzun süredir pandemi nedeniyle evden çalışıyorum, işlerim oldukça yoğun ve çocuklar sürekli oyun, ilgi istiyor :( özellikle toplantılarımın yoğun olduğu günlerde onların bu ihityaçlarını giderecek, onları oynatacak, ilgilenecek bir desteğe ihtiyacım var. Genelde gün ve saatler b*****ama dönem dönem ekstralar da isteyebilirim. Hatta şehir dışı seyahatlarimde evde bakım desteği alabileceğim birini arıyorum. Kısacası uzun vadeli düşünüyorum. Bu nedenle *****inin bana yakın olması, hatta mümkün olduğunca yürüme mesafesinde olması çok önemli. Groot ve Rocket 1.5 yaşındalar, kardeşler. Dünyaya birlikte geldiler ve birbirlerine çok düşkünler. Oğlum Groot çok hareketli, çok meraklı. Kızım Rocket ise çok nazlı, Groot'a göre daha mesafeli yabancılara karşı ama alıştığı zaman tüm sevgisini hissettiriyo.

Pet(ler)

Groot

Groot

Kedi | Groot - Sarman - 1 yaş - Erkek

Boyut Küçük boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı? Alerjisi yok
Aşıları Tüm aşıları tam, iç-dış parazitleri zamanında yapılıyor
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Kucağa bayılır, taranmayı çok sever. Sevmediği pek şey yoktur, çok uyumlu, sakin bir çocuk. Çok da insan canlısı, kolay uyum sağlar.
Ayrıca belirtilenler
Rocket

Rocket

Kedi | Rocket - Tekir - 1 yaş - Dişi

Boyut Küçük boy
Tuvalet eğitimi Var
Kısırlaştırıldı mı? Evet
Anlaşamadığı petler
Alerjisi var mı? Alerjisi yok
Aşıları Tüm aşıları tam, iç-dış parazit düzenli yapılıyor
Hoşlandığı / Hoşlanmadığı Kızım biraz nazlıdır, kolay kolay kimseye güvenmez. Oyun oynamaya bayılır, özellikle de olta vb. şeylerle. Çene altından, boynundan kaşırsanız saniyeler içerisinde elinizin üzerinde uyuyup kalır :)
Ayrıca belirtilenler

Surfer her gün petinin durumuyla ilgili fotoğraf/video almak istiyor.

Mesaj yaz

Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım