Kedi Bakıcılığı Yaparak Para Kazanmak

You are currently viewing Kedi Bakıcılığı Yaparak Para Kazanmak

İnsanın ezelden beri dostu olan ve her zaman ilgisini ve dikkati ona sunduğu kediler; birlikte vakit geçirmesi, oyun oynaması ve hatta aynı ortamda bulunulması bile keyifli olan canlılardır. Siz ona ilgi göstermeseniz bile yine bir yolunu bulup tüm ilgiyi kendi üzerinde toplayan kediler, sadece bu yönünden bile anlaşılabileceği üzere üst düzey zekâya sahip canlılardır. Minik ve sevimli kedi dostlarımızı siz de çok seviyorsanız ve onlarla vakit geçirmek istiyorsanız, PetSurfer aracılığı ile kedi bakıcılığı yaparak onlarla hem vakit geçirebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Bazen pet sahipleri, evcil hayvanlarına bakamayacak durumda olabilirler. Çok uzun süreli olmasa bile kısa seyahatler bu gibi durumlara örnektir. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri, sevimli kedi dostlarını bırakacak kimseleri olmadığı durumlarda veya evcil hayvanlarının kendi yokluğunda yalnızlık çekmemesi için bakıcı tutmak ister. Bakım ve ilgi ihtiyacının profesyoneller tarafından karşılanmasını istedikleri için PetSurfer üzerinde evcil hayvanlarına geçici bir süreliğine bakabilecek host’larla iletişime geçebilir. Siz de surfer’lar yani hayvan sahipleri ile iletişime geçip geçici bir süreliğine kedi dostlarına bakıp, onlara yardımcı olabilirsiniz. Hem keyifli vakit geçirip hem de para kazanabileceğiniz bu yol, son zamanlarda oldukça revaçta. Kedi bakıcılığı yaparak para kazanmak hem cebinize hem de ruhunuza iyi gelecek!

İlginizi çekebilir: Kedi Irkları Nelerdir?

PetSurfer’da Host Evinde Bakım Nedir?

Host’lar yani evcil hayvan bakıcıları, surfer’ların evcil hayvanlarını emanet ettiği zamanlarda onların sevimli kedi dostlarına kendi evlerinde geçici olarak bakarlar. Siz de PetSurfer’a üye olarak ailemize katılabilir ve host hizmeti vererek hem kedi dostlarımızı evinizde misafir edip onlarla hoş vakit geçirebilir hem de para kazanabilirsiniz. Her ne kadar bu arkadaşlık kısa sürüyor olsa bile sizin için harika bir anı olabilir, küçük misafirinizle birlikte geçireceğiniz birkaç gün, evinizde unutulmaz bir neşeye neden olabilir.

Surfer Evinde Kedi Bakıcılığı Nedir?

Surfer’lar yani evcil hayvan sahipleri, kedileri için kurdukları düzenin bozulmaması ve onların naif yapısı gereği bulunduğu yeri yabancı karşılamaması için, host’lardan birkaç gün için surfer evinde kedi dostlarına bakmalarını isteyebilir. Her ne kadar geneli oldukça uysal olsa bile bazı kedi türleri oldukça huysuzlaşabilir ve alışık olduğu düzeni arayabilir. Bu nedenle surfer evinde, kedi dostunuzun olmaya alışık olduğu, kendi eşyalarının bulunduğu, kendi evinde onlarla ilgilenerek hem keyifli zaman geçirmiş olup hem de para kazanabilirsiniz.

Siz de kedi dostlarımızla vakit geçirmeyi seviyorsanız ve hem onlarla ilgilenip hem de para kazanmak istiyorsanız, PetSurfer ailesine katılabilir ve kedi bakıcısı olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Köpek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanmak

Kedi Bakıcılığı Nasıl Yapılır?

Host yani evcil hayvan bakıcısı, surfer’ların isteği doğrultusunda kendi evinde ya da surfer evinde, kedi dostlarımıza geçici olarak arkadaşlık yapar. Bu arkadaşlık hem onların keyif alacağı birkaç günden oluşurken hem de kedi dostunuzun ihtiyacı olan bakımın karşılanmasını sağlar. Sahibinin yokluğunda kedi dostumuza bu yokluğu hissettirmeyen host’lar, bu süre boyunca minik dostumuzun her türlü ihtiyacını kendi evcil hayvanıymış gibi karşılar. 

İlginizi çekebilir: Evcil Hayvan Bakıcısı Olmak İçin Ne yapılabilir?

Kedi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kediler sık tüyleri ve uzayan tırnaklarıyla fiziksel olarak oldukça bakım görmesi gereken canlılardır. Bunun yanı sıra mental olarak da oldukça hassas olan kediler, ilgi görmeyip sahipleriyle oyun oynamadığı durumlarda depresyona girebilecek oldukça naif bir yapıya sahiptirler. Bu nedenlerden dolayı sık sık tüyleri taranmalı, tüylerde topaklanmayı önleyici şampuanlarla yıkanmalıdır. Düzenli olarak beslenmeli ve yediklerine son derece dikkat edilmelidir. Çünkü birçok kedi türü obezite rahatsızlığına oldukça yatkındır. Belirli öğünler ve belirli mamalarla beslenmesi gereken kediler, aynı zamanda sık sık egzersiz yapmalıdır. Egzersiz yaparken onları yorabilecek oyunlar oynanması kedi dostlarımızın enerjisini atmasına olanak sağlayacaktır.

Eğer siz de kedi bakıcılığı yapmayı düşünüyorsanız hemen PestSurfer’a üye olun ve bir ilan oluşturun ve bakıcı taleplerine göz atın. Kedi bakıcısı iş ilanlarında yer alan detaylı açıklamaları okuyarak sizin için uygun tarih ve konuma göre kedi dostlarınızla keyifli saatler geçirin. Eğer Kedinize belirli dönemlerde arkadaşlık edecek bir host arıyorsanız siz de hemen birkaç adımda ilan oluşturabilir ve evcil dostunuzun yeni arkadaşının size ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu yazıda 4 yorum var

 1. Şişman Asyalı Porno Videoları. Popüler. en yeni Popüler En İyi Oylanan En uzun. Dönem.

  Tüm Son 24 Saat Son 3 Gün Geçen hafta Geçen ay Son 3 Ay Geçen yıl.
  Süre. Tüm 1-3 Dakika 3.

 2. Tablets and oral liquid medicine. Dicycloverine is an antispasmodic medicine which is used to relieve cramps in the
  stomach and intestines. It helps to ease bloating
  and the spasm-type pain that can be associated with irritable bowel syndrome and diverticular disease.
  It works by causing the muscles of the gastrointestinal system to relax.

Bir cevap yazın