Yardım

Nasıl host (evcil hayvan bakıcısı) olabilirim?

Host olup bakım hizmeti verebilmen için öncelikle petsurfer.com üzerinden adına bir üyelik oluşturman gerekmekte. Sonrasında ise "Profil/Profili Düzenle/Hangisisin?" adımlarını izleyip "Host"u işaretlemen ve ardına zorunlu alanları doldurman yeterli olacaktır. Zorunlu alanları doldurduğun takdirde sen de artık bir host olabileceksin ve hizmet verebileceksin. Artık rezervasyon talebi alabilir ve “Host Arayanlar” bölümünde taleplere teklif verebilirsin. Host Arayanlar’ı günlük olarak takip etmeni öneririz.

Hizmet fiyatlandırması düşük olan host'lar öncelikli tercih edildiğinden, en az 3 değerlendirme almadan önce fiyat politikanı minimumda tutmanı (60-80 TL) öneriyoruz. Ayrıca profiline, sms doğrulamanı yaparak gri tik, kimlik doğrulamanı yaparak mavi tik, ikametgâh ve sabıka kaydı doğrulaması yaparak yeşil tik alabilir, etrafına güvenilir olduğunu gösterebilirsin. Bulunduğun lokasyondaki en düşük fiyatlandırmayı oluşturarak ve profil doluluk oranını %100’e yakın tutarak öne çıkabilirsin.Bu cevap yardımcı oldu mu? Evet Hayır

Sana yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Sence nasıl geliştirebiliriz?

E-posta adresin* Görüşlerin*


Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım