Yardım

Sistem nasıl çalışıyor?

1. Pet sahipleri (surfer’lar) anasayfadaki aramadan veya üst menüdeki "Host Bul" sekmesini kullanarak çevresindeki en yakın bakıcıları (host'ları) listeler. 

2. Surfer listeledikleri hostlar arasından uygun gördüğü host'a hizmet alımı için talepte bulunur. Bu süreçte PetSurfer host’u hem mail hem de sms yoluyla bilgilendirerek sürecin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

3. Host, bu rezervasyon talebini onayladığında karşılıklı anlaşılmış olur.

4. Surfer hizmet alımı ve host'un iletişim bilgilerine ulaşmak için PetSurfer'ın havuz hesabına ödemesini gerçekleştirir.

5. Ödeme gerçekleştikten sonra host'un ve surfer'ın kişisel bilgileri karşılıklı olarak paylaşılır. İsim, soyisim, telefon, mail adresinin yanında varsa Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedln hesapları da görüntülenebilir.

6. Daha sonra pet bakımı için surfer petini host'a emanet eder ve hizmet gerçekleşir.

7. Pet bakımı için belirlenen süre sonunda surfer petini teslim alır.

8. Petini teslim alan surfer site üzerinden "Ödemeyi Onayla" butonuna tıklayarak ücretin host'a aktarılmasını sağlar.

9 .Surfer 3 iş günü içerisinde petini teslim aldığını belirtmez yani ödemeyi onaylamaz ise ücret host'un hesabına aktarılır.

10. İsteğe bağlı olarak host ve surfer, birbirleri hakkında değerlendirme yazarak diğer kullanıcılar için fikir edinilmesi sağlanır.

 

Detaylı bilgi için seni şöyle alalım.Bu cevap yardımcı oldu mu? Evet Hayır

Sana yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Sence nasıl geliştirebiliriz?

E-posta adresin* Görüşlerin*


Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım