Yardım

Bakıcılara nasıl güvenebilirim?

PetSurfer'ın güvenliği en üst düzeyde sağlamak için aldığı önlemleri şöyle sıralayabiliriz:

1) Sigorta: Axa Sigorta ile yapmış olduğumuz anlaşma şartlarınca, evcil hayvanlarınızın ihmalden kaynaklı zarar görmesi durumunda sözleşmede belirtilen aşım miktarına kadar masraflarını karşılayacak bir sigorta kapsamı sağlıyoruz.

2) TC Kimlik Doğrulama: Tüm bakıcılar Mernis sistemi ile (ad-soyad-doğum tarihi ve TC Kimlik) devlet sisteminden gerçek bir kişi oldukları otomatik kontrol edilir, harf hatasında dahi üyelik yayına alınmaz.

3) Mavi tik (İsteğe Bağlı): Kimlik fotoğraflarını bize ulaştıran kullanıcıların bilgileri profil bilgileri ile karşılaştırılır ve doğruluğunun tespiti ile kişi profiline mavi tik atanır.

4) Yeşil tik (İsteğe Bağlı): İkamet kaydı ve sabıka kayıtlarını bize ulaştıran kullanıcıların bilgileri profil bilgileri ile karşılaştırılır ve doğruluğunun tespiti ile kişi profiline yeşil tik atanır.

5) Buluş & Tanış: Rezervasyon gerçekleşmeden önce mutlaka önce halka açık alanda bakıcı ile görüşülmesi, daha sonrasında da bakıcı evinin, bakıcı ile petin ve varsa bakıcının peti ile surfer'ın petinin anlaşma durumunun gözlenmesini öneriyoruz. Bu sırada memnun kalmadığınız bir durum oluşması halinde koşulsuz %100 ücret iadesi alabilirsiniz.

6) Değerlendirme & Puan: Gerçekleşmiş rezervasyonların host’lar ve surfer’lar tarafından değerlendirilmesini sağlayarak diğer kullanıcılara bilgi verilmesini amaçlıyoruz.

7) Profil Bilgileri: Bakıcıları tanımamızı sağlayacak bilgilerini, fotoğraflarını ve tecrübelerini profilleri üzerinden önizliyor ve onlar hakkında fikir sahibi oluyoruz.

PetSurfer, evcil hayvan sahipleri ve bakıcılarının buluşmasına ve güvenli ödemelerini gerçekleştirmesine yardımcı olup doğabilecek aksama veya sorunlardan sorumlu değildir.Bu cevap yardımcı oldu mu? Evet Hayır

Sana yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Sence nasıl geliştirebiliriz?

E-posta adresin* Görüşlerin*


Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım