Yardım

PetSurfer'ın sorumluluğu nedir?

PetSurfer, minik dostlarımızın güvenliğini en üst düzeyde tutmak için bakıcıların üye olmak için doldurması gereken zorunlu alanları ve belgeleri belirleyerek bakıcı ağı oluşturur. Axa Sigorta ile yapmış olduğumuz anlaşma şartlarınca, evcil hayvanlarınızın ihmalden kaynaklı zarar görmesi durumunda sözleşmede belirtilen aşım miktarına kadar masraflarını karşılayacak bir sigorta kapsamı sağlar.

PetSurfer, evcil hayvan sahipleri ve bakıcılarının buluşmasına ve güvenli ödemelerini gerçekleştirmesine yardımcı olup doğabilecek sorunlardan sorumlu değildir. İstenmeyen bir durumda yürütmek isteyeceğiniz süreçte PetSurfer, geçerli merciiler tarafından istenilen bilgileri hukuki çerçeve içerisinde iletmekle yükümlüdür.Bu cevap yardımcı oldu mu? Evet Hayır

Sana yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Sence nasıl geliştirebiliriz?

E-posta adresin* Görüşlerin*


Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım