Yardım

Acil rezervasyon nasıl çalışıyor?

1. Üst menüde yer alan "Host Bul"un gelişmiş arama kısmındaki "Sadece acil rezervasyon kabul eden hostları listele" kutusu işaretlenerek host'lar listelenir.
2. Surfer listelediği "acil rezervasyonları kabul eden hostlar" arasından uygun gördüğü host'a hizmet alımı için PetSurfer'ın havuz hesabına ödeme yapar.
3. Acil rezervasyon kabul eden host'lar ön onay olmadan gelen talepleri kabul etmiş sayılır.
4. Ödeme gerçekleştiği anda host'un ve surfer'ın kişisel bilgileri karşılıklı olarak paylaşılır. İsim, soyisim, telefon, mail adresinin yanında varsa Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedln hesapları da görüntülenebilir.
5. Petini teslim alan surfer site üzerinden "Ödemeyi Onayla" butonuna tıklayarak ücretin host'a aktarılmasını sağlar.
6. Surfer 3 iş günü içerisinde petini teslim aldığını belirtmez yani ödemeyi onaylamaz ise ücret host'un hesabına aktarılır.
7. İsteğe bağlı olarak host ve surfer, birbirleri hakkında değerlendirme yazarak diğer kullanıcılar için fikir edinilmesi sağlanır.


Bu cevap yardımcı oldu mu? Evet Hayır

Sana yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Sence nasıl geliştirebiliriz?

E-posta adresin* Görüşlerin*


Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım