Yardım

Hizmet alırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

1. Her ihtimale karşı köpek dostlarımızın tasmasında köpeğin ismi, cinsiyeti ve sahibinin telefon numarası bulunan künyesi olmalıdır. (Sadece rezervasyon esnasında değil, her zaman köpeğinin tasmasında künye bulunmasını öneriyoruz.)

 

2. Rezervasyondan önce host'un bilmesi gereken her şey aktarılmalıdır. (mama miktarı, günlük mama sayısı, gezdirme sefer ve süresi, hoşlandığı - hoşlanmadığı davranışlar, gezdirilebilecek alanlar, alerji, asla yedirilmeyecek yiyecekler, tuvalet eğitim durumu, havlama durumu, petin mamasını-kumunu kimin karşılayacağı, teslim gerçekleşecek yer vs.)

 

3. Her ihtimale karşın petin veterinerinin telefon ve adres bilgileri paylaşılmalıdır.

 

4. Rezervasyon tarihinden önce mutlaka görüşülmeli; pet ile host'un anlaşma durumu, host'un evcil hayvanıyla petinin anlaşma durumu ve host'un evi gözlenmelidir.

 

5. Host tarafından belirtilen acil durum kişisi de kayıt edilmelidir.

 

6. Host'un sevk tasmasız köpeği gezdirmesi talep edilmemelidir.

 

7. Kedi dostlarımızın kaçma ihtimaline karşı eve giriş ve çıkışlarda dikkat edilmelidir, kapıların, pencelerelerin kapalı olduğundan emin olunmalıdır.

 

8. Küçük bir yaşam alanında olan petler bulunduğu atmosferden (kafes, akvaryum vb.) kesinlikle çıkartılmaması gerektiği yönünde bilgilendirilmelidir.

 

9. Herhangi bir beklenmedik durumda hemen host ve PetSurfer ile iletişime geçilmelidir. PetSurfer ile 0 850 346 97 38 no'lu numara, info@petsurfer.com mail adresi veya sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçilebilir.Bu cevap yardımcı oldu mu? Evet Hayır

Sana yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Sence nasıl geliştirebiliriz?

E-posta adresin* Görüşlerin*


Destek

Yanlış olan ne?

Seni dinliyoruz...

Vazgeç

Hayvan sahiplenirken bilinmesi gerekenler


Anladım

Hayvan sahiplendirirken bilinmesi gerekenler*Evcil hayvan sahiplenirken veya sahiplendirirken yaşanan olası sıkıntıları önlemek adına HAYTAP tarafından hazırlanan ve HAYTAP izni alınarak eklediğimiz “Hayvan Ödünç Verme (Sahiplendirme) Sözleşmesi’ni uygulayabilirsin.

Anladım